جمعه 8 مهر 1401 | Friday 30 September 2022
image

نشست آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد

نشست آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد

تاریخ ۹/۹/۹۹ ساعت ۱۰ صبح 

محل: سالن جلسات فرماندهی سپاه استان بوشهر 

۱- خیر مقدم توسط سرهنگ شریفی مسئول بسیج حقوقدانان سپاه بوشهر 

وی هدف از این نشست را برنامه ریزی برای کمکهای مؤمنانه برای آزادسازی زندانیان ذکر کرد.

۲- دکتر انبارکی رئیس سازمان بسیج حقوقدانان سپاه، پیرامون کمک به آزادسازی معسرین عنوان داشتند: بحمدالله با کمک خیرین، سلبریتی ها، مداحان و .... توانستیم پس از مصالحه با شکات و سازش با آنان، مجموعه طلبشان که بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان بود به ۹ میلیارد کاهش و با پرداخت این مبلغ ، ۱۰۰۰ زندانی آزاد شدند.

انتظار است در بوشهر حتی یک زندانی معسر نداشته باشیم.

بنا داریم مجموعه خیرین در حوزه آزادسازی زندانیان تشکیل و به تدریج به آزادی زندانیان کمک کنیم.

در کنار ظرفیت خیرین،از ظرفیت پیشکسوتان بهره مند شویم.

مرحله دوم از تاریخ ۱۳ دی ماه سال جاری آغاز می گردد.

۳- دکتر مقبلی رییس سازمان زندان‌های بوشهر: امسال ۱۰۱ زندانی جرائم مالی غیر عمد آزاد شده اند، فعلآ ۱۱۵ زندانی جرائم غیر عمد داریم که برای آزادی آنها حدود ۱۵ میلیارد نیاز داریم.

در مرحله اول برنامه داریم ۴۱ زندانی آزاد شوند که برای این کار به شش میلیارد و سیصد میلیون تومان نقدینگی نیاز است.

 

۴- دکتر دولاح رییس کانون وکلای دادگستری استان بوشهر از مجموعه بسیج به ویژه دکتر انبارکی رئیس سازمان بسیج حقوقدانان سپاه به جهت این ابتکار که فرهنگ نوعدوستی را گسترش می دهد تشکر و آمادگی مجموعه کانون را جهت هرگونه کمک، مساعدت و همراهی اعلام نمود.

وی در پاسخ به درخواست دکتر مقبلی رییس سازمان زندان‌های بوشهر مبنی بر معاضدت حقوقی به زندانیان در مجموعه زندان، اظهار داشت کانون وکلاء با در اختیار داشتن حدود هزار متخصص ، رسالت خود را حضور فعال در مسئولیت های اجتماعی دانسته و بحمدالله با راه اندازی نمایندگی معاضدت در شمال و جنوب استان به این مهم می پردازد. در این خصوص نیز آمادگی کامل داریم در مجموعه زندان نیز از هر گونه کمکی در این خصوص دریغ نمی نماییم.

 

۵- جناب موسوی رئیس ستاد دیات استان: واجب می دانم از مساعدتهای قبلی مجموعه استان به ویژه کانون وکلای استان در این زمینه تقدیر نمایم

insert_chart_outlined بازدید: 350
نویسنده: admin

local_offerبرچسب ها

جرائم غیر عمد

insert_commentنظرات

mode_comment نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
لو هولتز
اگر از زندگی خسته شده‌اید، اگر هر روز با یك آرزوی داغ برای انجام كاری از خواب بیدار نمی‌شوید، برای این است كه به اندازه‌ی كافی هدف ندارید.