جمعه 8 مهر 1401 | Friday 30 September 2022
image

در سال ۱۴۰۰ دو آزمون وکالت داریم

دکتر جعفر کوشا رییس اسکودا  با اشاره به تاثیر کرونا بر لغو آزمون وکالت گفت: بعضی داوطلبان درباره امکان ادغام آزمون وکالت ۱۳۹۹ و آزمون وکالت ۱۴۰۰ سوال کرده‌اند، باید بگویم که چنین اتفاقی نمی‌افتد چون فاصله تاریخ برگزاری آزمون مجدد با ۲۲ اسفند اندک است، بنابراین در سال ۱۴۰۰ دو آزمون داریم، آزمون سال ۹۹ که روز ۲۰ فروردین برگزار می‌شود و آزمون ۱۴۰۰ که در هفته آخر شهریور یا هفته اول مهر برگزار می‌شود و بعدا جزییات دقیق آن مشخص می‌شود.

 بعضی از داوطلبان نگران تعویق دوباره آزمون و برگزار نشدن آن در ۲۰ فروردین هستند، باید بگویم تمام تدابیر انجام می‌شود و من نیز نظارت شخصی و نهادی را خواهم داشت و از مدیران کانون‌ها هم کمک می‌گیریم تا تعداد حوزه‌ها بیشتر شود و به طور قاطع اعلام می‌کنم که آزمون فروردین تعویق نمی‌شود.

 همچنین با توجه به تمهیداتی که سازمان سنجش در نظر گرفته،‌ امنیت سوالات کاملاً تامین می‌شود و هیچ نگرانی ‌از نظر لو رفتن سوالات و مسائلی از این دست وجود ندارد.

insert_chart_outlined بازدید: 358
نویسنده: admin

local_offerبرچسب ها

اسکودا آزمون وکالت

insert_commentنظرات

mode_comment نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
لو هولتز
اگر از زندگی خسته شده‌اید، اگر هر روز با یك آرزوی داغ برای انجام كاری از خواب بیدار نمی‌شوید، برای این است كه به اندازه‌ی كافی هدف ندارید.