جمعه 8 مهر 1401 | Friday 30 September 2022
image

تسلیت به جامعه وکالت، آقای مهدی دهقانی وکیل پایه یک دادگستری ، نائب رئیس هئیت مدیره کانون وکلای دادگستری استان بوشهر بر اثر کرونا درگذشت

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 « وَ بَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ »

 

جامعه ی فرهیخته ی وکالت استان بوشهر؛

جامعه ی عالیقدر وکالت ایران؛

وکلای محترم ، همکاران و عزیزان؛

واژه ها را توانایی بیان و انعکاسِ غم سترگی که بر جان ما رخنه کرده ، نیست.

چه بسیار سخت و غیر قابل باور است ، که بخواهم در سوگ همکار دوست داشتنی و ارجمندم شادروان ، جناب آقای وکیل مهدی دهقانی کلمات را ترتیب و سطور را تبویب سازم.

نگاه اندیشمند وی به مناسبات و نظامات جامعه ی وکالت و تلاش ها و زحمات ایشان برای تعالی جایگاه کانون وکلای دادگستری استان بوشهر ، از این بزرگ مرد ، شخصیتی علی حده و خاص ساخته بود که خود نشان از نظم و ساختار شناسی و تجارب کاری و زندگی پر تلاش و هدفمند وی می باشد.

کانون وکلای دادگستری استان بوشهر ، انسانی اخلاق مدار ، متعهد و ارزش محور که یار و مددکار جامعه ی وکالت استان بود را از دست داده است. 

اینجانب با نهایت تألم و غایت تحسّر فقدان و آسمانی شدن نخل قامتی از حدیقه ی ایمان - « روانشاد وکیل مهدی دهقانی » - را به خانواده ی معزز آن مرحوم ، جامعه ی وکالت استان و ایران و تمامی دوستداران آن عزیز سفر کرده تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

یادش مانا و جاودان.

 

عبدالصمد  دولاح 

رئیس کانون وکلای دادگستری استان بوشهر

insert_chart_outlined بازدید: 257
نویسنده: admin

local_offerبرچسب ها

آقای مهدی دهقانی

insert_commentنظرات

mode_comment نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید
لو هولتز
اگر از زندگی خسته شده‌اید، اگر هر روز با یك آرزوی داغ برای انجام كاری از خواب بیدار نمی‌شوید، برای این است كه به اندازه‌ی كافی هدف ندارید.